| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Sezon 2023/24 czyli drugi rok pracy Lalonde'a, dalsze zmiany
Autor Wiadomość
piotras1985 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 97/98
Wiek: 38
Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 1478
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2023-11-14, 08:29   

też jestem delikatnie mówiąc wkr... postawą :grg: ale domyślam się że to efekt zmiany systemu i nowego trenera. Powiedzmy, że zachowam jeszcze nieco cierpliwości.
Co do młodzieży to większość z nich (Kasper, Lombardi, Mazur, Wallinder) dopiero zaczynają przygodę z profesjonalnym hokejem w NA. Część z nich (Sodelbrom, Cossa, Bergren) potrzebują nieco czasu na ustabilizowanie swojej formy. Jest jeszcze spora grupa która jest gdzieś poza AHL i zdecydowanie wyróżnia się tam Savege który zmienił barwy w na Michigan. Rozczarował mnie Dylan James bo jego rozwój od dwóch sezonów stoi w miejscu.
Jeśli chodzi o kogoś kto może pchnąć tą drużynę do przodu to zdecydowanie Danielson jest niedoceniony ofensywnie (bo gra w kiepskiej drużynie).
Simon prędzej czy później trafi do pierwszej drużyny. Pewnie już od 2 tygodni SY kombinuje jak to zrobić.

Co do naszej dorosłej drużyny to na razie bilans wygląda przyzwoicie. Gra w ostatnich dniach nie wygląda szałowo. Drużyna momentami jest dość ociężała na lodzie co w połączeniu z mocnym i dynamicznym początkiem może być efektem cyklu treningowego w presezonie. Ciekawi mnie jak zareagują fizycznie na wyjazd do Szwecji, bo z jednej strony to daleka podróż, inna strefa czasowa, a z drugiej kilka dni na złapanie świeżości.

Co do samej gry to przy zadyszce pierwszej formacji trzyma nas na powierzchni głębia składu. Może to dość odważne co powiem, ale ta drużyna byłaby czarnym koniem na namieszanie w PO gdyby miała bramkarza powyżej .920 i dwóch weteranów obrońców poza składem (Petry na emeryturze, a Chiarot jako 7D). Powiedzmy, że do momentu jak liderzy byli w gazie to byli w stanie maskować szitową formę Husso. Obecnie to wychodzi tak średnio. Przy dobrym bramkarzu można by wydusić z tego bilansu jeszcze z 4-5 pkt.

Co śmieszne jednym z lepszych naszych obrońców jest Holl :)
 
     
Roggi 


Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wiek: 42
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 1674
Skąd: płn-wsch skrzydło...
Wysłany: 2023-11-17, 15:45   

Drugi błąd Yzermana to w moim odczuciu pomysł na skoncentrowanie tej przebudowy wokół Larkina. Amerykanin to był, jest i będzie 2C o dobrym instynkcie po obu stronach lodowiska i nic więcej. Wczoraj swoją grą jak jeździec bez głowy w OT "załatwił" rywalom ten dodatkowy punkt.
Obudowanie go weteranami w ubiegłym i tym sezonie z UFA mogło przesądzić o suficie tego projektu :? .

Jeżeli Rasmussen dostanie coś więcej aniżeli 2-letni kontrakt to Steve będzie miał swojego Abdelkadera :troll: :facepalm: . Gość w swoim "kontraktowym" sezonie gra takie padło, że aż przykro patrzeć. Poprzedni rok narobił apetytu ale w tym znów zjazd do bazy.

Hokej na większym lodzie w wykonaniu graczy NHL to cud, miód i orzeszki. Gdy jest więcej miejsca to te akcje są dużo płynniejsze, jest czas żeby się zastanowić, zagrać. Amerykanie musieli oczywiście zrobić po swojemu... :roll:
 
     
piotras1985 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 97/98
Wiek: 38
Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 1478
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2023-11-17, 19:09   

Cytat:
Drugi błąd Yzermana to w moim odczuciu pomysł na skoncentrowanie tej przebudowy wokół Larkina. Amerykanin to był, jest i będzie 2C o dobrym instynkcie po obu stronach lodowiska i nic więcej.

Załóżmy przez chwilę, że masz rację. Zadam przewrotne pytanie i co w związku z tym? Jaki inny scenariusz widzisz gdybyś był GM? Tylko żebyś nie zgubił kontekstu: Przychodzisz do organizacji, w której cap space to wybijający kibel przy zatkanej kanalizacji. Twój poprzednik spieprzył 90% swoich wyborów w drafcie. W najlepszym razie z draftu 2017 dostajesz 4C/3W a z 2018 bust 6th i zadaniowców z przełomu 1st/2nd round. Organizacja ssie od kilku lat, ale nic z tego nie wynika pod względem przebudowy, bo twój poprzednik tak długo ociągał się z rozpoczęciem resetu, że jedyna wartość weteranów to LTIR.

SY pozbył się większości wyborów KH i trzeba przyznać, że solidnie je zmonetyzował. W zasadzie żaden z nich nie odnalazł się w jakiejś większej roli w innym teamie (poza Hronkiem, ale wydaje mi się, że to efekt bycia na fali :van: )
Teoretycznie mógł pozbyć się Larkina, ale to by nas pchnęło w otchłań na kolejne 4-5 lat. Nie wiem jak by wyglądał 26/27 Seider i Raymond jeśli konsekwentnie byśmy szorowali po dnie. Kilka drużyn to przerabiało i nie zawsze wyjście z roli loosera wyglądało różowo.
Przypominam również, że nie jesteśmy :chi: gdzie za aferę seksualną dostajesz w nagrodę Bedarda. Myśmy najgorszym sezonie nie załapali się nawet na Sztrucla.

Cytat:
eżeli Rasmussen dostanie coś więcej aniżeli 2-letni kontrakt to Steve będzie miał swojego Abdelkadera :troll: :facepalm: . Gość w swoim "kontraktowym" sezonie gra takie padło, że aż przykro patrzeć. Poprzedni rok narobił apetytu ale w tym znów zjazd do bazy.


W tym sezonie postanowiłem być cierpliwym, bo w zeszłym pamiętam jak jechałem po nim jak po łysej kobyle na początku sezonu. Pamiętasz, że jego strzał był miękki jakby używał papierowego kija? Albo jak go powalali o 2 głowy mniejsi i to bez jakiegoś większego problemu. Chłopak ma ewidentnie wolny start każdego sezonu (i to jest problem nad którym powinien pracować). Co do zasady sezon ma 82 mecze + PO i tak naprawdę jak mawiał klasyk nie ważne jak mężczyzna zaczyna :mrgreen:
Przy czym jak minie 1/3 sezonu i nie będzie poprawy to będę krzyczał głośno że Rass to dno i metr mułu

Cytat:
Hokej na większym lodzie w wykonaniu graczy NHL to cud, miód i orzeszki. Gdy jest więcej miejsca to te akcje są dużo płynniejsze, jest czas żeby się zastanowić, zagrać


Fakt, tempo gry było zacne. Ciekawe czy dzisiaj nasi będą mieć jakąś przewagę nad :tor: w postaci 65 minut doświadczenia
 
     
Roggi 


Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wiek: 42
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 1674
Skąd: płn-wsch skrzydło...
Wysłany: 2023-11-18, 12:54   

No nie ma cudów, bez high-end players nasze działania przypominają drażnienie tygrysa przez kota :mrgreen: . Jestem zdumiony, że ktoś taki jak SY tego nie rozumie.
Trzeba było tankować bezwstydnie, ogałacając zespół z talentu ile będzie trzeba aż do skutku ;) .
 
     
Roggi 


Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wiek: 42
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 1674
Skąd: płn-wsch skrzydło...
Wysłany: 2023-11-19, 12:33   

Nikt mi nie powie, że największym naszym błędem było wypuszczenie Jima Nilla do Dallas. :dal: to po :bos: dziś najlepiej zarządzana organizacja w lidze od A do Z.
 
     
Tomasz 


Ulubiony Zawodnik: Seider
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 39
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3416
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2023-11-20, 18:14   

piotras1985 napisał/a:
Fakt, tempo gry było zacne. Ciekawe czy dzisiaj nasi będą mieć jakąś przewagę nad :tor: w postaci 65 minut doświadczenia


Do pewnego momentu mieli taką przewagę. nawet było to widoczne, na tablicy wyników. ;)

Lyon, dał tyle ile mógł. Zawiedli go partnerzy w tym także kompletnie anemiczne PP, które zakończyło cały wyjazd z bilansem: 0-7. I w połączeniu z niepotrzebnymi karami łapanymi, także przez kluczowe postacie. W gruncie rzeczy to, nie mogło się skończyć inaczej.

Red Wings thoughts from Stockholm: How a massive trip came up (largely) empty

Dodać należy, że nie wygląda to, w tej chwili zbyt różowo. Choć Walman, chyba nie wypadnie, na tak długo, jak pierwotnie mogło się wydawać. Kolejny mecz po powrocie dopiero w środę. Jest jeszcze czas, aby pozbierać mysli i ogarnąć się.

Panowie, tak ogólnie. Podoba, nam się to, czy nie. Jesteśmy skazani, na ruchy, które wykonał Yzerman. Ja bym, jeszcze nie uznał, że wszystko stracone. Ta przebudowa trwa, wskoczyła na inny poziom. I pojawiła się presja, której nie da się ukryć. Na koniec trwającego tygodnia. "Cyknie", nam 20 meczy i właściwie 1/4 sezonu. Zobaczymy, czy po tym trzymeczowym maratonie, jaki czeka podopiecznych Lalonde'a. Nadal będziemy w takim nastroju. Jeszcze będzie czas roztrząsać. Co nie idzie po mysli kierownictwa, czy sztabu trenerskiego. Spokojnie.Co do powracających plotek dotyczących Kane'a. Czytełm, że :det, podobnie, jak :fla: oraz :buf: , są trzema ekipami będącymi najbliżej ściągnięcia go do siebie. Wszystkie ze Wschodniej Konferencji. To o czymś świadczy. Mam na mysli aspekt radzenia sobie przez gracza z dolegliwościami, przy procedurze jaką przeszedł (mniej mil do pokonania w podróży). Niemniej podzielam zdanie jednego z fanów z Platformy X.

By the looks of it Niklas Bäckström's career is over.

And :det: is rumored to be in on Kane...

Same injury, same procedure.

Expect same result and walk away, please.
  
 
     
Roggi 


Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wiek: 42
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 1674
Skąd: płn-wsch skrzydło...
Wysłany: 2023-11-23, 16:51   

The Athletic czasami się przydaje. Poparli moją tezę liczbami, że nasz draft to piach :facepalm:
 
     
piotras1985 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 97/98
Wiek: 38
Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 1478
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2023-11-23, 20:01   

Ale zwróciłeś uwagę, że to dotyczy w całości KH (lata 2007-2018) i chyba każdy* na tym forum powie, że jego draft to piach. Ba... powiedziałbym że jestem zszokowany że aż tyle teamów draftowało gorzej od nas (zważywszy że kilka z nich to sa drużyny tankujące od nastu lat) Sam powtarzam, że KH nas ugotował zostawiając po sobie pusty prospekt pool (wiele z jego topowych pików jest poza NHL).

* Kuba to nawet mówi że Larkin to 4C :)
 
     
Tomasz 


Ulubiony Zawodnik: Seider
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 39
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3416
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2023-11-24, 12:14   

Roggi napisał/a:
The Athletic czasami się przydaje. Poparli moją tezę liczbami, że nasz draft to piach :facepalm:


Za czasów poprzedniego kierownictwa, szału nie było to pewne. Przy czym pamiętam, że od dawna umieszczałeś :det: , na samym dnie. Pijąc wielokrotnie do tego, jak zmarnowano cały ten potencjał. Ale znając pozycję :det: ze wspomnianego tekstu. Sam widzisz, że nawet ci rozsądnie analizujący dziennikarze. Nie podzielają Twojego poglądu. Tak, Skrzydła są poniżej kreski, ale nie szurają tyłkiem po dnie.

piotras1985 napisał/a:
Ale zwróciłeś uwagę, że to dotyczy w całości KH (lata 2007-2018) i chyba każdy* na tym forum powie, że jego draft to piach. Ba... powiedziałbym że jestem zszokowany że aż tyle teamów draftowało gorzej od nas (zważywszy że kilka z nich to sa drużyny tankujące od nastu lat) Sam powtarzam, że KH nas ugotował zostawiając po sobie pusty prospekt pool (wiele z jego topowych pików jest poza NHL).


Roggi zawsze miał ogólnikową i wybiorczą pamięć. Jasne, że Holland znacznie więcej zmarnował, niż zbudował. Właściwie to, niewiele pozytywów przebija z tego okresu. Zaproponowany w tekście Nyquist. To nie był i nie jest żaden bust. Po prostu w trakcie kontynuowania kariery. Okazało się, że jego ciało, nie do końca potrafi dostosować się do wymogów NHL. Obecnie stanowi solidne wzmocnienie w Top-6 w :nsh: . Kilka nazwisk z tego pierwszego segmentu, Czyli z lat 2007 do 2010, nadal potrafi odnaleźć się w nowych rolach w kolejnych organizacjach. Choć trzeba przyznać, że żaden z nich nie dopracował się statusu gwiazdy na ogólnym rynku NHL.

Gorzej, że Roggi, tak samo podchodzi do wyborów przyklepanych przez Yzermana. Winiąc przede wszystkim Drapera. Zapominając, że to jest ogólny kierunek obrany przez organizację (charakterystyka wybieranych graczy). Nic nowego. Nigdy nie miał cierpliwości. Jak dla mnie. Za mało czasu minęło od wyboru Seidera, czy całego Draftu z 2019 roku, aby już ferować kategoryczne wyroki. Każdy z tych czterech pozostałych chłopaków (Söderblom, Raymond, Edvinsson, Kasper), który, już liznął NHL. Nadal ma szansę, być impactful player in Big League. Raymond pokazał (nawet ostatnio), że potrafi nim być, choć musi się nadal rozwijać, aby zagościć w Detroit, na bardzo długo.

Dobra, aby nie było tak sztywno. Pewnie czytaliście w ostatnim czasie całkiem sporo dociekań o tym, gdzie w końcu wyląduje Kane. Wspominałem o tym w ostatnim wpisie. Ale oprócz tego, że :det: , znajdują się w jego finalnej trójce ekip do których prawdopodobnie trafi. Według raportów, 35-latek spędził sporo czasu, na kontemplowaniu o :det: . Co oznaczałoby, że do końca będzie liczył, na multi-year contract. I faktycznie nie skreślił jeszcze Detroit. Buffalo to jego rodzinne miasto, gdzie tamtejsza organizacja ma do tego miejsce pod czapką. Najwięcej miejsca, należałoby napisać. Później jest oczywiście Detroit i kumpel DeBrincat, który chyba potrzebowałby nowego bodźca. Z kolei Pantery, musiałyby popracować nad miejscem pod czapką. Ale Ekblad oraz Montour, nie tak dawno wrócili do gry (tydzień temu). I choć obaj jeszcze nie punktowali. Z pewnością się to zmieni. A cała ekipa z Florydy, jest na znacznie lepszej pozycji w tabeli. Co też ma swoją wartość.

O tym wątku rozmawiają także Panowie z Winged Wheel Podcast. W swoim nowym materiale. Z resztą w bardzo rozsądny sposób. Punktując to samo.

  
 
     
Tomasz 


Ulubiony Zawodnik: Seider
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 39
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3416
Skąd: LS|PL
Wysłany: Wczoraj 14:20   

Patrick Kane, Red Wings agree to 1-year deal: Sources

Panowie, stało się!

Patrick Kane oficjalnie dołączy do :det: . Takie raporty buzują w sieci od blisko kwadransa. Z tego co widzę, pierwszym dziennikarzem był dobrze znany Chris Johnston. Teraz tylko kwestia za ile oraz, na jak długo. Z racji charakterystyki urazu po jakim 35-latek wraca do hokeja na poziomie NHL. Na miejscu Yzermana, nie ryzykowałbym na dłużej, niż do końca obecnej kampanii. Tak, też się stało. Umowa jest na rok.

Wiadomo, że obecnie ekipa z Detroit, ma ponad 5 milionów miejsca pod czapką. I roster składający się tylko z 22 graczy. Teraz nie trzeba, już będzie powoływać Czarnika. W pierwszej kolejności. Kane, nie jest też upoważniony do zawierania kontraktu z kategorii 35+, więc należy się spodziewać dobicia do górnej granicy w bazowym wynagrodzeniu. Z resztą po odesłaniu Luffa (kontuzjowany) do :grg: . Zrobi się jeszcze więcej miejsca pod czapką.

Koniec końców. Spodziewam się, że ten roczny kontrakt domknie się w 5 milionach i obie strony będą zadowolone. 35-letni Amerykanin dostanie dobry kwit za niepewna przyszłość, a klub wykorzysta większość posiadanego miejsca do limitu.

Co o tym sądzicie? Warto było, a może to, niepotrzebne ryzyko? Kto będzie centrem tej teoretyzowanej formacji z DeBrincatem oraz Kane'm. Larkin? Compher? A może Veleno? Jak dla mnie padnie na tego drugiego.

I na koniec ciekawostka z Cap Friendly: "Patrick Kane currently sits 8th on our list of players with the highest estimated total career earnings with $115,637,195."

Na biednego nie trafiło. ;)

Było za co się rehabilitować i starać się powrócić, na swój szczyt. Sam jako kibic proszę Bogów hokeja o jedno. Aby nie skończył, jak Bäckström z :was: .
  
 
     
Zion 
Administrator
RedWings.pl


Ulubiony Zawodnik: Sebastian Cossa
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 36
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 5034
Skąd: Łaziska Górne - 7250 km od LCA
Wysłany: Wczoraj 14:58   

Tomasz napisał/a:
Patrick Kane, Red Wings agree to 1-year deal: Sources

Panowie, stało się!

Patrick Kane oficjalnie dołączy do :det:


Ciekawe czy Sprong odstąpi numer #88 ;)
_________________

 
 
     
Tomasz 


Ulubiony Zawodnik: Seider
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 39
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3416
Skąd: LS|PL
Wysłany: Wczoraj 20:54   

Zion napisał/a:
Tomasz napisał/a:
Patrick Kane, Red Wings agree to 1-year deal: Sources

Panowie, stało się!

Patrick Kane oficjalnie dołączy do :det:


Ciekawe czy Sprong odstąpi numer #88 ;)


Zacznę od cytatu: "When media walked into locker room today David Perron yelled out “88 is over here” and directed people to Daniel Sprong".

Ale tak. Odstąpił. Mało tego stwierdził w wywiadzie, że to ogromny honor. ;)

Lalonde z kolei powiedział, że: Still some hurdles to Kane signing, relating to health, that need to be settled before it’s official.

Czyli bez pośpiechu. Swoja drogą dwóch nastepnych rywali :det: to... :nyr: oraz :chi: . Ktoś tutaj czuwa nad Skrzydłami ze sporą dozą humoru. ;)

Nawiązując jeszcze do szczegółów kontraktowych:

Patrick Kane's 1-year deal with :det: is worth a pro-rated $2.75 million (all base salary).

Depending on when his contract is registered, Kane stands to earn a shade over $2 million for remainder of this season. ($2.05m)

Will be UFA on expiry, and his next contract will be 35+

Patrick Kane's contract also includes a full no-trade clause (NTC)

:det: update after signing Patrick Kane:

Cap Hit: $81,215,869
Cap Space: $2,284,131
Roster Size: 24* (13F - 7D - 3G - 1IR)

Note* this includes Kane on the roster; however, his cap hit will not count until his contract is registered.


Podsumowując. To co widzimy wyżej to, bazowa stawka. Bez bonusów. Z odpowiednią klazulą, więc chłop w teorii nigdzie się nie wybiera przed Trade Deadline. Niezależnie od tego, gdzie jego nowy klub będzie się znajdował w tabeli. Logiczne. Dokonał konkretnego, męskiego wyboru. Wypadałoby się tego trzymać. Nie jest też tajemnica, że od początku zastanawiał się głównie, nad ekipami ze Wschodniej Konferencji. :fla: to byłoby chyba najlepsze hokejowo miejsce. Buffalo to, właściwie dom. Ale wybrał :det: i warto się z tego powodu cieszyć. Przy takich warunkach finansowych, gdzie zaproponowano zdroworozsądkowe warunki. To żadne ryzyko dla organizacji z Detroit. Choć dziwnie będzie się oglądało, akurat tą twarz w bluzie ze skrzydlatym logiem. ;)

A nie zapominajmy, że w trakcie tych seksualnych aferek. Wiedział o tym. Podobnie, jak reszta tamtejszego składu. I nawet jako zawodnik. Sam nie był skory do zrobienia czegokolwiek. Więc podchodzę z rezerwą do przyszłych poczynań, na lodzie tego bądź co bądź. Zasłużonego Amerykańskiego hokeisty. Jak pomoże tu i teraz. Spoko. Jak nie. To naprawdę nie będzie się czym podniecać.

Słówko od odpowiedniego człowieka z The Athletic: Bultman: Red Wings’ Patrick Kane signing could be Detroit’s playoff X-factor

  
 
     
piotras1985 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 97/98
Wiek: 38
Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 1478
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Dzisiaj 8:40   

Może nie jestem wielkim fanem Kane'a jako człowieka, ale chyba najważniejszym wnioskiem płynącym z całej sytuacji jest to, że się liczymy w wyścigu o PO.

Minęła ćwiartka sezonu więc pokuszę się o drobne podsumowanie i oceny.
Drużyna jako całość na razie jest trudna do oceny, bo nie wiadomo która jest prawdziwa. Ta seryjnie wygrywająca, czy ta seryjnie przegrywająca. Prawda jest taka, że te punkty które już zdobyliśmy są zapisane w tabeli i nikt nam ich nie odbierze. Za to nasi rywale na wschodzie sporo stracili.

Co do zawodników:
Larkin A-
na razie kręci się w okolicy pkt/g i wydaje mi się, że powinien utrzymać ton. Ponoć to on odpowiada za mobilizację drużyny po powrocie ze Szwecji. Jeśli to prawda, to znaczy że sztab dobrze ulokował literkę C

Debrincat B+
Z jednej strony jago pace jest pkt/g, a z drugiej ostatnio mocno ostygł. Zobaczymy jak wejdzie w drugą ćwiartkę sezonu

Raymond B+
po wolniejszym początku dość szybko się ogarnął i został jednym z koni pociągowych, zwłaszcza jak drużyna miałą słabszy okres.

J.T. Compher A-
jak dla mnie to chyba największe zaskoczenie. Przynajmniej po ofensywnej stronie lodowiska. Bo w obronie raczej wszyscy się spodziewali. Miał być drugi Copp, a wyszło lepiej co będzie dużym wyzwaniem dla Coppa. Na razie FO ma na minusie, ale nie wiem czy przyczyną nie jest to, że jest rzucany zawsze w najtrudniejsze sytuacje

Perron C
Przez długi czas wyglądał ociężale, powolnie i wręcz staro na lodzie. Ostatnio jest nieco lepiej więc zobaczymy w którą stronę to się potoczy. Nieco obniżyłem mu też ocenę za durne kary

Fabbri B-
Po powrocie gra to co jest od niego oczekiwane

Copp c-
po udanym początku gdzieś zniknął. Na razie Copp zmierza w kierunku ofensywnego rozczarowania. O ile defensywnie się broni, to brak produkcji powyżej 0,5 pk/g będzie ciężko obronić jego kontrakt.

Rasmussen D+
Chyba jedno z większych rozczarowań. Brak skuteczności, niewidoczny w ataku. Ratuje się grą w obronie, ale apetytu narobił większego po zeszłym sezonie. Zobaczymy, bo poprzednio też się powoli rozkręcał.

Sprong B+
Zaskoczenie na plus. Zdecydowanie lider bottom 6, jeśli chodzi o punktowanie

Veleno B+
Jest na dobrej drodze do swojego najlepszego sezonu w karierze

Ficher C+
Szału nie ma. W destrukcji gra solidnie. Tłuczenie się pod bandą w O zone to też jego żywioł. Punktów dużo na razie nie dostarcza.

Kostin D+
Oczekiwania miałem znacznie wyższe i chłop gra zdecydowanie poniżej tych oczekiwań. Sztab chyba też, bo jego TOI jest lichutki

Seider B-
Seider przeplata lepsze mecze z gorszymi. Brakuje na razie stabilizacji formy. Miał kilka udanych występów, ale nie obyło się też bez słabszych. Punktowo też nieco ostatnio przychamował.

Walmann B
Solidnie w obronie, w ataku tyle ile wszyscy od niego oczekują

Gostisbehere A-
Ghost jest znany z dobrej i kreatywnej gry w ataku, ale chyba w tym sezonie przerósł oczekiwania. Zobaczymy czy utrzyma formę, ale to chyba jego carrer year

Holl B
W obronie solidny i w sumie nikt nie oczekuje od niego nic więcej

Maatta B
to samo co Holl

Chiarot C+
Raczej kilka drobniejszych błędów i kilka głupich kar, ale ogólnie lepiej niż rok temu.

Petry D-
Chyba obecnie najsłabsze ogniwo. Z jednej strony najwięcej siedział w press box, z drugiej dostaje czas w 2PP co zazwyczaj zabija tą formację, bo Jeff nie jest w stanie utrzymać krążka w O zone

Husso C-
bardzo zły początek sezonu. Pokazał, że potrafi w meczu z :bos: ale na rezie ciężko powiedzieć czy z tej mąki będzie chleb.

Reimer B
Zaczął sezon świetnie, ale ostatnio ostro spuścił z tonu. Ogólnie powiedzmy że zgodnie z czekiwaniami

Lyon - na razie za mała próbka
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11