| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Co robic po sezonie? / Co stalo sie po sezonie?
Autor Wiadomość
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2007-05-26, 09:37   Co robic po sezonie? / Co stalo sie po sezonie?

Bajus wywolal nowy temat - nowy temat jest. Temat PO uwazam za zamkniety, dziekuje :)
 
 
     
keck 
Łódź 26ers Player

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Za Red Wings od sezonu: 1000
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 211
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-05-26, 10:56   

Na kazdym zebraniu musi byc tak, ze ktos musi zaczac.
 
     
Leszek 


Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 819
Skąd: Poznań/Częstochowa
Wysłany: 2007-05-26, 15:17   

A właśnie jakie macie pomysły na naszą sytuacje, jeśli założymy, że Hasek odejdzie na emeryturę?
 
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2007-05-26, 18:03   

Wtedy albo robimy tak jak pisal Red - sciagamy jakiegos Backstroma czy Toskale. Pytanie tylko za kogo niby mielibysmy to zrobic, bo o ile Toskala bylby do wyciagniecia za w miare rozsadna cene, to Backstrom jest po swietnym sezonie... Ewentualnie robimy tak, ze Ozzie gralby teoretycznie jako starter, a wraz z nim ogrywalby sie Howard, ktory po polowie sezonu juz bylby przygotowany na bycie jedynka albo i nie. Wtedy bysmy mieli jasnosc.
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
Strong 
Go Leafs Go..


Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Wiek: 36
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-05-27, 12:07   

Backstrom jest nie do wyciągnięcia.. już trwają rozmowy z GM Wild który stawia sobie zatrzymanie Nicklasa jako cel nadrzędny.. prędzej do wzięcia będzie Fernandez, za odpowiednią cenę, bo Risebrough nie chce trzymać backupa za takie pieniądze..
co do Toskali - to pewnie, że do wyciągnięcia, ale za sporą cenę.. jak pewnie zauważyliście temat transferu Nabokow-Toskala ciągnie sie juz spory okres czasu.. ale do tradu nie doszło bo Sharks chcą zapewne bardzo dużo..
 
 
     
red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1998-1999
Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 788
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-05-27, 16:25   

Ja juz wspominałem wcześniej, ze widział bym u nas Jose Theodore mimo to, iz ten sezon miał niezbyt udany ale bronic na najwyższym poziomie potrafi, na pewno nie bedzie chciał być nr."2" w swojej drużynie, trenerzy stawiają na Budaja, więc nic tylko zacząć z nim negocjować, rzecz jasna znów wszystko się opiera o fundusze, jakim Holland będzie dysponował, ale sprowadzenie klasowego bramkarza musi stać się sprawą piorytetową. Co do Backstroma to ja jakoś nie dokońca mam przekonanie czy to juz jest bramkarz z "najwyższej półki", ten sezon miał rewelacyjny to fakt, ale czy to nie był czasem "jednorazowy wybryk"? tutaj przypomina się postawa Antero Niittymaki, na ostatniej olimpiadzie był kapitalny, a potem jednak grał poniżej oczekiwań.
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2007-05-27, 16:31   

Nie no prosze. Jose? Za taka cene? Smiech na sali i nic wiecej. Juz bym wolal sie o Toskale pomeczyc, bo to i mniejsza kasa i pewniejszy gracz - nic nadzwyczajnego, ale solidny gracz [choc na playoffy to IMHO za malo]. A najlepszym roziwazaniem bedzie poczekac na Howarda, jesli mielibysmy zatrudniac graczy pokroju Theodore'a...
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
Leszek 


Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 819
Skąd: Poznań/Częstochowa
Wysłany: 2007-05-27, 19:55   

red wing napisał/a:
tutaj przypomina się postawa Antero Niittymaki, na ostatniej olimpiadzie był kapitalny, a potem jednak grał poniżej oczekiwań.


Jakby obrona przed jakimkolwiek bramkarzem rozgrywała najgorsze sezony w karierach to tak samo by statsy wyglądały ;)
 
 
     
red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1998-1999
Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 788
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-05-27, 22:49   

Nie rozumiem skąd niechęć Kwiata do Theodore? Chyba stąd, że gra w Denver, nie no ja też Avalanche nie lubię no ale on tam gra dopiero 2 sezon i jeszcze nie zdążył nam za skóre zajść ;) Chciałbym przypomnieć, że ten pan ma na swoim koncie Vezine i Hart Memorial a to się z niczego nie wzięło jasne że nie grają trofea, ani nie mozna żyć historią ale na pewno jest klasowym zawodnikiem. Nie mówię żeby go sprowadzać za każdą cenę ale NEGOCJOWAĆ, warunki kontraktu, on na pewno będzie chciał grać jako starter trzeba dać mu tylko możliwość gry, bo jest tego wart.
_________________
LET'S GO RED WINGS
 
     
Leszek 


Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 819
Skąd: Poznań/Częstochowa
Wysłany: 2007-05-27, 23:03   

red wing napisał/a:
Nie mówię żeby go sprowadzać za każdą cenę ale NEGOCJOWAĆ, warunki kontraktu, on na pewno będzie chciał grać jako starter trzeba dać mu tylko możliwość gry, bo jest tego wart.


A powiedz mi dlaczego on ma zrezygnować z tych 6 baniek? Poza tym przy wymianach nigdy nie spotkałem się z sytuacją, żeby zawodnik renegocjował kontrakt - to nie piłka nożna. Poza tym za taką kasę to bym chciał mieć chyba tylko Luongo, a nie gościa, który balansuje na granicy starter-backup.
 
 
     
jedmans 
RED WINGS


Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wiek: 35
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 937
Skąd: Oława
Wysłany: 2007-05-27, 23:27   

Leszek napisał/a:
Poza tym za taką kasę to bym chciał mieć chyba tylko Luongo


Luongo to by nam się przydał ,tylko że pozyskanie jego to jest tak jakby trafić 6 w totka gdzie jest 20 baniek do wzięcia :P
_________________

 
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2007-05-27, 23:57   

Red Wing - akurat Avs sa mi na tyle obojetni, ze nie mam naprawde gdzies czy bedziemy z nimi robic jakiekolwiek interesy. Tutaj chodzi o to, ze Theodore zarabia duzo, za duzo. Gral - ale keidys. Teraz to on jest moze lepszy od Ozziego, ale do Haska to on sie poki co nie umywa i wszystko wskazuje na to, ze chlopak najlepsze lata ma za soba. Ja mu bardzo podziekuje, ale nie tego szukamy... rownie dobrze moglismy nadal trzymac Manka. Ba! Maniek wydaje mi sie lepszym bramkarzem niz Theo... biorac pod uwage statsy i sumy na kontraktach tych panow.

Jak juz mamy wydawac gruba kase to na kogos, kto na nia w pelni zasluguje. To tyle w tym temacie.
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2007-05-28, 20:34   

Jak po sezonie, to po sezonie. Tutaj krotkie podsumowanie kazdego zawodnika:

http://www.mlive.com/redw...ll=1&thispage=1

Co mnie zaskoczylo - Cheli i Markov. Obaj dostali najwyzsze noty zarowno za regularke i playoffy. Oczywiscie obaj byli waznymi lementami tej naszej rozpadajacej sie ukladanki, szczegolnie jesli idzie o playoffy, bo wtedy byla tragedia w naszych liniach. Z pewnoscia obaj grali bardzo dobrze, jednakze z pewnoscia bardziej staly jest Markov, ktoremu nie zdarzaja sie slabsze zagrania a la Chelios.

Bert dostal C - czyli troje? Tak? Moim zdaniem bez Bertuzziego ten zespol nie wygladalby tak samo w tych playoffach. Kazdy narzekal na slabe zdobycze punktowe, ale jakby nie patrzec nie sa one zle! A wkladu w fizyczny aspekt gry nie mozna nie docenic. Zdecydopwanie dal nam to czego potrzebowalismy i za to go glownie rozliczam. Wiem, ze zdarzaly mu sie tragiczne bledy, jak chociazby ten z podaniem do Kaczucha we wlasnej tercji, po ktorym stracilismy bramke, ale caloksztalt jak najbardziej pozytywny w wykoanniu tego hokeisty.
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wiek: 48
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 504
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-02, 01:27   

TOP 30 FREE AGENTS według The Fourth Period. Kogo byście najchętniej zobaczyli w barwach RW w przyszłym sezonie?
 
     
jedmans 
RED WINGS


Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wiek: 35
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 937
Skąd: Oława
Wysłany: 2007-06-02, 10:34   

niech Mateuszek podpisze z nami kontrakt na normalnych warunkach bo mi go szkoda będzie :(
a co do pozostałych graczy - Daniel Briere, wywalić Langa a w jego miejsce zakupić go ;) ( może by spuścił by z tych 7 baniek ) no i widział bym z powrotem #14 :D
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11