| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
IV Oficjalny zlot kibiców Red Wings i Maple Leafs? :)
Autor Wiadomość
Strong 
Go Leafs Go..


Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Wiek: 36
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-07-14, 02:04   IV Oficjalny zlot kibiców Red Wings i Maple Leafs? :)



Witam :)

Temat zakładam bardzo wcześnie, głównie z dwóch powodów: po pierwsze żeby było mnóstwo czasu na zorganizowanie się i najwazniejsze żeby wybadać czy w ogóle istnieje szansa żeby zrobić kolejny zlot w ten dzień.

1 stycznia 2017 - Centennial Classic, stadion BMO Field, MAPLE LEAFS vs RED WINGS
Czy można sobie wyobrazić lepszy powód do spotkania? Chyba nie... Leafs świętują 100-lecie, będą chcieli się odgryźć za ostatnią porażkę na Winter Classic, będzie gorąco...

niestety jeden problem - data... część z nas ma w planach zapewne Sylwestra i wyjazd bądź też niekoniecznie wyjazd ale ostre bądź mniej ostre balowanie dzień wcześniej... osobiście uważam, że to dzień jak co dzień i od kilku lat nie kręci mnie zachlanie się w Sylwestra do porzygu, ale kto co lubi ;) oficjalnie godzina nie została jeszcze podana, ale mecz najpewniej będzie ok. 19:00.. o tej godzinie zaczynał się poprzedni WC i wtedy rozpoczęcia meczu należy się spodziewać... jak najbardziej byłbym w stanie zebrać się i dojechać 1 stycznia na 19:00 niemal w każdy zakątek Polski..
no właśnie gdzie? myślę, że trzy opcje:
- Wawa (centrum wszechświata, wiadomo, szansa że przyjdzie więcej osób)
- Krakow (no cóż, opcja marzenie dla mnie ;) , najłatwiej byłoby mi ogarnąć dobra miejscówkę i fajnie to zorganizować)
- Wrocław (Tomasz coś wspomniał, że popyta jak to wygląda we Wrocku, także mamy tam wtyczkę :) )

Po pierwsze jednak pytam Was, jak się zapatrujecie na coś takiego? Czy macie coś w planach? Czy moglibyście przyjechać w ten dzień? Wiadomo, że jest wcześnie, ale już może coś wiecie lub macie ustalone plany.. Jeśli nie macie planów, ale coś będziecie wiedzieć piszcie w tym temacie.. każda informacja podana jak najszybciej będzie dużym ułatwieniem...

Po tym jak to się rozwinie i jakie będą opinie podejmę ew. kroki i będę sprawdzać możliwe opcje na miejscówkę, nocleg, etc, etc...


Pzdr, Strong.
Ostatnio zmieniony przez Strong 2017-09-03, 12:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
piotras1985 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 97/98
Wiek: 38
Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 1525
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2016-07-14, 06:51   

Ja na razie nie mam planów na ten termin więc sprawa do przemyślenia :)

Co do miejscówki to na ostatnim zlocie padł też pomysł Poznania, ja mam nie daleko :) Kuba jest na miejscu i wydaje mi się że coś Kuba wspominał że ktoś jeszcze jest z Poznania.

Gdzie by to nie było to trzeba będzie pomyśleć nad sylwestrem w ty mieście :)

P.S.
nie zaglądałem jeszcze w terminarz ale najbardziej bałem się że gramy w listopadzie który kompletnie mi nie pasuje.
 
     
Tanik 


Ulubiony Zawodnik: Tyler Bertuzzi / Darren McCarty
Za Red Wings od sezonu: 97-98
Wiek: 40
Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 1222
Skąd: Thorn
Wysłany: 2016-07-14, 17:48   

Mi taka data zupełnie nie pasuje. Kobita by mnie chyba z domu wyrzuciła jakbym jej powiedział, że jadę na nowy rok oglądać mecz :)
_________________
Zetterberg, on the scrappiness of Tyler Bertuzzi:
"Yeah, awesome. I think he’s been one of our best players since he got the opportunity to play a little bit more and he will have a long future here."
 
 
     
bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wiek: 39
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2245
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-07-14, 18:39   

Jeśli o mnie chodzi, to nie mam planów na Sylwestra i jeśli choroba nie zatrzyma mnie w domu, to będę na zlocie. Co do miejsca spotkania, to jest mi wszystko jedno. Wszędzie da się dogodnie dojechać. ;)
 
     
kabuu 

Ulubiony Zawodnik: Pavel Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2011/2012
Wiek: 31
Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 393
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2016-10-13, 22:12   

Moja kobita by się na mnie nie obraziła i ja chętnie bym wziął udział w zlocie :) tak na 90% bym był.
 
     
Strong 
Go Leafs Go..


Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Wiek: 36
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-10-25, 20:02   

Temat zlotu 1 stycznia odpuszczam ze względu na zainteresowanie, a właściwie jego brak...

Jeśli jednak Wam się wydaję, że temat zlotu w sezonie 16/17 odpuszczę to jesteście w błędzie ;) w tym roku ze względu na rozpierdziel jeśli chodzi o obowiązki nic mi się nie uda już zorganizować.. w następnym roku jest jednak weekend podczas którego grają ze sobą Maple Leafs i Red Wings..

it's early but please remember 01.04.2016.. more details next year..
zobaczymy kto komu zrobi prima aprillis i czy którakolwiek z ekip będzie wtedy walczyć o playoff.. jeśli tak to będzie bardzo ciekawie :)
 
 
     
piotras1985 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 97/98
Wiek: 38
Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 1525
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2016-10-25, 22:30   

Hmm, wygląda obiecująco.

Ja z Eweliną wstępnie jesteśmy na tak :)

Mecz jest dokładnie w niedzielę 02.04.2017 ale za to o ludzkiej porze :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12