| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Gracz Tygodnia
Autor Wiadomość
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
  Wysłany: 2006-11-04, 15:41   Gracz Tygodnia

zmieniamy formule wybierania gracza tygodnia - tym razem to kibice wybieraja a nie (tylko) redakcja :)

w naszym kregu redakcyjnym co tydzien bedziemy wybierac dwoch, trzech czy czterech kandydatow do tytulu gracza tygodnia Wings. Sonda na ten temat bedzie sie pojawiac w sobote i bedzie trwala caly jeden dzien :) W niedziele konczymy i oglaszamy gracza tygodnia w serwisie.

pod uwage bierzemy mecze od soboty do piatku, czyli w przypadku tego tygodnia beda to mecze z :stl: , :cgy: i :chi:

Zapraszamy do zabawy!

Kandydaci na okres 28.10 - 3.11:

- Tomas Holmstrom (F)
Cztery punkty (2G, 2A) w trzech meczach. Niezastapiony pod bramka przeciwnika spisuje sie swietnie zaslaniajac pole gry bramkarzom nawet w grze 5-na-5. Mimo generalnie slabej gry zespolu w PP, to formacja Homera zdobyla jedyna taka bramke w trzech, branych pod uwage, meczach.

- Brett Lebda (D)
Nasz pupilek - The (not anymore) Rookie Defenseman :) GWG w meczu z CGY po bramce, ktora dla niektorych byla szmatowata, dla niektorych sprytowata a dla jeszcze innych i taka i taka. Gra agresywnie, z sercem, nie boi sie przeciwnika. +1 w klasyfikacji +/- za ostatnie 3. spotkania.

- Chris Osgood (G)
Gral (i wygral) w dwoch z trzech ostatich spotkan, tracac w sumie tylko 3 bramki, broniac w sumie 49 na 52 strzaly przeciwnikow. pewny punkt zespolu, dobrze zastepuje Dominika Haska w bramce.

aha - fajnie by bylo, jakbyscie skomentowali swoj wybor :D
 
 
     
Mart 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 156
Skąd: Łapy
Wysłany: 2006-11-04, 23:39   

Atak mamy do dupy, więc biorę kogoś z defensywy. Osgood. Widziałem go tylko w meczu z Hawks, ale to co widziałem podobało się. Brakowało szczęścia w ataku, a facet trzymał nas przy życiu i w końcu odczarowali bramkę Bouchera. Statystyki ma dobre, więc czego więcej chcieć.
 
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2006-11-05, 00:18   

Mlody gniewny i dla mnie nadal Rookie ;) Lebda - ostatnio naparwde dobrze gra, jest widoczny i skuteczny - czego chciec wiecej? No mzoe tego zeby go nie wytransferowali do Philly...

Btw. Nie mozna by zrobic tak zeby wynik sondy byl widoczny jeszcze w trakcie jej trwania?
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2006-11-05, 02:11   

@ Kwiatek - specjalnie nie ma wyniku sondy - bedzie dopiero wynik na stronce :) Admini maja dostep do wynikow, wiec spokojnie - a o manipulacjach nie ma tez mowy ;)

a co do mojego typu to Homer - zawsze go lubilem a jakos nigdy nie byl doceniany mam wrazenie. odwalal czarna robote, wszyscy to wiedzieli ale czegos mi brakowalo :) teraz jak zalicza punkt za punktem to ma swoje piec minut w naszym serwisie :D

na bramkarzy mi ciezko glosowac jak nei widzialem meczow bo trudno stwierdzic czy dobrze bronili czy slabe strzaly :) a Lebda wygra jeszcze nie raz ;)
 
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2006-11-05, 02:14   

Nie, o manipulacje was nie podejrzewam [mimo wszytsko ;) ], ale taka ludzka ciekawosc mna kieruje...
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2006-11-05, 02:44   

o to chodzilo - o budowanie napiecia :P
 
 
     
jedmans 
RED WINGS


Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wiek: 35
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 937
Skąd: Oława
Wysłany: 2006-11-05, 10:06   

zdecydowanie Homer :) pociągnął skrzydła z dołka punktuje mecz za meczem należy się chłopakowi :)
_________________

 
 
     
Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wiek: 41
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 259
Skąd: Krakow
Wysłany: 2006-11-05, 12:02   

Jak juz pisalem Homer
 
 
     
Mart 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 156
Skąd: Łapy
Wysłany: 2006-11-05, 12:08   

Skoro ma być napięcie, to nie powinniśmy dawać uzasadnień. Teraz łatwo policzyć, że graczem tygodnia będzie Homer. :) No chyba, że znajdą się użytkownicy, którzy zagłosują, lecz nie będzie im się chciało uzasadniać wyboru i w ten sposób wprowadzą napięcie.
 
 
     
pieniek

Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 66
Wysłany: 2006-11-05, 14:14   

Również jestem za Homerem - chyba nie musze pisac dla czego ;)
_________________

 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2006-11-05, 17:43   

Mart - kilka osob glosowalo bez podania uzasadnienia, wiec troche napiecia bylo :D a poza tym masz racje ;)

ale moze komus sie nie chce czytac co tutaj piszemy a to ich zmusi, zeby sobie policzyc :D
 
 
     
keck 
Łódź 26ers Player

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Za Red Wings od sezonu: 1000
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 211
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-11-05, 22:14   

palo napisał/a:
Mart - kilka osob glosowalo bez podania uzasadnienia, wiec troche napiecia bylo :D a poza tym masz racje ;)


glosowalem, uzasadnienia nie podalem. Homer :) . Mart ma racje :) .
 
     
Mart 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 156
Skąd: Łapy
Wysłany: 2006-11-06, 15:06   

Boże jak ja lubię mieć rację. :D

Od następnego głosowania nie dajemy uzasadnień, coby nie popsuć zamysłu redaktorów. Kto za?
 
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2006-11-06, 16:13   

Mrytoryka na tym forum spada na psy, ale jak cza budowac napiecie to cza ;)
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wiek: 41
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 259
Skąd: Krakow
Wysłany: 2006-11-06, 16:50   

Mart napisał/a:
Od następnego głosowania nie dajemy uzasadnień, coby nie popsuć zamysłu redaktorów. Kto za?


Ja jestem przeciwny(chociaz to ja jedynie ostatnio nie dalem uzasadnienia, ale to z powodu braku czasu).
Po to jest forum zeby sobie podyskutowac i wymieniac opinie
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12