| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2013-06-26, 08:39
ROUND 1 - GAME 6 - Anaheim Ducks : Detroit Red Wings
Autor Wiadomość
Zion 
Administrator
RedWings.pl


Ulubiony Zawodnik: Cossa, Augustine
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 36
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 5097
Skąd: Łaziska Górne - 7250 km od LCA
Wysłany: 2013-05-10, 09:16   ROUND 1 - GAME 6 - Anaheim Ducks : Detroit Red Wings

ROUND 1 - GAME 6 - 10.05.2013 - Piątek - 8:00 pm (2:00)

3ANAHEIM DUCKS : DETROIT RED WINGS4
Stan rywalizacji: 3:3

Detroit - Joe Louis Arena


:ana: 3-2-0 :det: 2-3-0


Mecze w sezonie zasadniczym:
:ana: : :det: - 5:2
:det: : :ana: - 5:1
:det: : :ana: - 2:1

Mecze w Play-Off:
:det: : :ana: - 1:3
:det: : :ana: - 5:4 OT
:ana: : :det: - 4:0
:ana: : :det: - 2:3 OT
:det: : :ana: - 2:3 OT
:ana: : :det: - -:-
* :det: : :ana: - -:-


Punkty: :ana: Ryan Getzlaf 5 :det: Damien Brunner 5
Bramki: :ana: Ryan Getzlaf 3 :det: Johan Franzen 3
Asysty: :ana: Ryan Getzlaf 2 :det: Damien Brunner 3
Kary: :ana: Daniel Winnik 7 :det: Justin Abdelkader 15
Plus/Minus: :ana: Ben Lovejoy 5 :det: Gustav Nyquist 1


:ana:
-

:det:
Darren Helm
Drew Miller
Danny DeKeyser


:ana:
1 - Jonas Hiller

3 - 0 - 2 - .930 - 2.08 - 1

:det:
35 - Jimmy Howard

2 - 2 - 1 - .903 - 2.84 - 0


W - P - R - SV% - GAA - SO
prawdopodobni bramkarze na mecz



:ana:
-

:det:
-


prawdopodobne linie na mecz


TV:
PL: -
USA: FSDetroit (HD), TSN (HD), NBC (HD)

NET:
NHL GameCenter Live

Radio:
:ana: KPLS (830 AM)
:det: WXYT (1270 AM)
Red Wings Radio

Internet:
http://live.detroitredwings.pl


Skrót:
Link
Raport:
Link
Zdjęcia:
Link

_________________

 
 
     
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Raymond
Za Red Wings od sezonu: 2006-07
Wiek: 40
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3724
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2013-05-10, 20:52   

Piątek wieczór. A ja głupi wpadłem do kafejki internetowej, aby przekonać się co wymyślił Babcock przed ostatnim (?) meczem sezonu.

I proszę. Coca-Cola w miejsce Lashoffa. A w ostatniej formacji ataku ślizgać się będą najprawdopodobniej Bert, Emmerton oraz Sammy. Ktoś ostatecznie musiał stracić miejsce u góry po powrocie naszego "nowego Holmstroma". ;)

O właśnie. Gdyby tylko Hiller w całej tej serii miał tak utrudnione zadanie jak Howard...
 
     
redwingsfan 
maciej

Ulubiony Zawodnik: Z
Za Red Wings od sezonu: 1997/98
Wiek: 43
Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 224
Skąd: Thorn
Wysłany: 2013-05-11, 16:15   

jak ktoś chce dostać zawał serca albo palpitacje komór - polecam mecze :det: w PO ....szczególnie w nocy

jakby tego nie wygrali to byłoby frajerstwo do kwadratu
Dats to połowa drużyny, nast. 40% dorzuca Z - reszta 10%

Cola lepszy od Lashoffa - czemu nie grał w 5 spotkaniu/ podobnie czemu nie gra White -tu konieczne jest doświadczenie Panie Mike
_________________
Let`s Go :det: !!!!
 
     
bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wiek: 39
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2245
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-05-11, 19:53   

Jeny co za mecz ! Tak się zastanawiam czy na game 7 nie wypić nerwosolu , bo to się może zawałem skończyć....

Szczerze przyznaje , że jak Abby trafił na 3-1 to myślałem , ze już wygraliśmy a tu taki zonk... Nie mogłem uwierzyć , gdy traciliśmy kolejne bramki i zacząłem rwać włosy z głowy... Jakos na te ostatnie 4 minuty do końca Skrzydła zupełnie straciły głowę i zaczęła się panika... Najpierw , to beznadziejne podanie Flipa a po chwili zamieszanie pod bramką i robi się 3-3... Nie można tak grać w PO ! To mogło mieć opłakane konsekwencje i całe szczęście , że nasz Kapitan pokazał klasę dając zwycięstwo w dogrywce. Zetta zagrał naprawdę świetny mecz i właśnie teraz najbardziej potrzebujemy Kapitana zdobywającego bramki. W ogóle wczoraj nasi liderzy grali doskonale w bramce Howard , który naprawdę się sporo napracował , by utrzymać nas w grze.Jimmy wyjął 34 strzały a po kilku interwencjach naszego bramkarza szczęka mi opadła.

Genialna bramka Datsyuka ! Jak on , to zrobił.... Niewiarygodne ! Poza tym świetne dwie asysty i z tak grającym Rosjaninem można Świat doganiać. :}

Chciałem też pochwalić Abdelkadera. Wiem , że z Datsem i Zettą największy drewniak wygląda , jak wirtuoz , ale Justin naprawdę dobrze przysłaniał Hillera i twardo walczył na bandach z Kaczkami. Zostawił na lodzie mnóstwo zdrowia i chyba rozgrywa najlepsze PO w karierze.

Spadł mi wielki kamień z serca , gdy wygraliśmy game 6 i myślę sobie , że jeśli będziemy potrafili wyprowadzić Kaczki z równowagi w game 7 , to możemy wygrać. Liczę tutaj na Bertuzziego i Abdelkadera , że swoją twardą grą na bandach będą potrafili wytrącić z równowagi Kaczki.
 
     
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Raymond
Za Red Wings od sezonu: 2006-07
Wiek: 40
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3724
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2013-05-11, 21:00   

Cytat:
Chcialem też pochwalić Abdelkadera. Wiem , że z Datsem i Zettą największy drewniak wygląda , jakirtuoz , ale Justin naprawdę dobrze przysłaniał Hillera i twardo walczył na bandach z Kaczkami. Zostawił na lodzie mnóstwo zdrowia i chyba rozgrywa najlepsze PO w karierze.

Spadł mi wielki kamień z serca , gdy wygraliśmy game 6 i myślę sobie , że jeśli będziemy potrafili wyprowadzić Kaczki z równowagi w game 7 , to możemy wygrać. Liczę tutaj na Bertuzziego i Abdelkadera , że swoją twardą grą na bandach będą potrafili wytrącić z równowagi Kaczki.


Według mnie zawieszenie niczego nie przekreśliło. Wykonuje mnóstwo pracy na bandach i przed bramką. Pozostając jedną z pozytywnych postaci w zespole. Dlatego proponuję liczyć raczej na niego. Bert grający na 70% swoich możliwości to jednak nie to samo.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12