| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2007-10-03, 14:23
Tydzien 25: @ Flames; v Blue Jackets; v Blues
Autor Wiadomość
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2007-03-21, 04:34   Tydzien 25: @ Flames; v Blue Jackets; v Blues

i wtopili znowu. nie bylo nigdzie meczu, z tego co ja widzialem (a raczej nie), wiec tylko sobie suchalem i to w sumie od polowy 2. tercji.

w 3. odsonie 10-2 w strzalach i nic to nie dalo. Znowu kilka kar na poczatku spotkania dalo proawdzenie przeciwnikom, kolejna kara dala im druga bramke i nawet podtrzymana seria Dacjuka niewiele dala. Fajnie, ze Filppula znowu zapunktowal no ale szkoda straconych kolejnych punktow.

mam nadzieje, ze dwa kolejne mecze w tym tygodniu bede fajniejsze ;)

i jeszcze jedna wazna uwaga, ktora mnie zmylila dzisiaj a Zion chyba nie zauwazyl - mecze do 25.03 sa godzine wczesniej tak jakby bo USA juz sa na DST a my dopiero od najblizszego weekendu. pozdrowki
 
 
     
Leszek 


Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 819
Skąd: Poznań/Częstochowa
Wysłany: 2007-03-21, 11:08   

NIE!!!!! Przegrali drugi mecz z rzędu i na dodatek z Calgary! Moja redwingsowa duma została w tej chwili urażona ;) .

Coś się w tej drużynie niedobrego dzieje. Nie wiem, czy to ze zmęczenia i nie przystosowania młodych zawodników do różnic czasowych, czy z braku formy. Mam nadzieję, że to nie drugie, bo zostało 9 meczów i punkt straty do Preds mamy...
 
 
     
pieniek

Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 66
Wysłany: 2007-03-21, 14:18   

Zgadzam się z przedmówcą. Coś jakby się zacieło - może Lang stwierdził że już sie wysilił za wiele i teraz pora odpoczywać. W zasadzie od dwóch spotkań tylko Dats coś strzela. Strach sie bać. Mam nadzieje że to jakaś pokręcona strategia trenera - bo inaczej nie wróży to nic dobrego w PO.....
_________________

 
 
     
Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wiek: 41
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 259
Skąd: Krakow
Wysłany: 2007-03-21, 14:29   

Niech sie chlopaki wezma, 4 mecze w tym miesiacu gramy w JLA i jeden w Nashville, dwa teoretycznie latwe, ale z Ducks i Stars moze nie byc latwo, a pasuje bardzo zeby skonczyc na 1 w konferencji, bo jak nie jest duze prawdopodobienstwo ze gramy z SJ a to z kolei pociaga za soba prawdopodobienstwo odpadniecia w 1 rundzie.

Ale moze potrzeca od razu zaczac z mocnym rywalem, bo zazwyczaj nie dawalismy rady teoretycznie slabszym?

Zbyt duzo kar w tych meczach, babcock musi przprowadzic meska rozmowe, cieszy rekord Datsa, mam nadzieje ze ta forma nie zaniknie w PO
 
 
     
jedmans 
RED WINGS


Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wiek: 35
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 937
Skąd: Oława
Wysłany: 2007-03-21, 16:23   

niedawno narzekałęm że nic nei strzela 1 lina no i wykrakałem teraz strzela tylko 1 lina
mam nadieje że to tylko taki chwilowy kryzys w grze skrzydeł no ale m,ożna wyjść z wniosku ze lepiej żeby teraz był ten kryzys a nie w PO ;)
_________________

 
 
     
pieniek

Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 66
Wysłany: 2007-03-22, 13:46   

Bajus napisał/a:
cieszy rekord Datsa, mam nadzieje ze ta forma nie zaniknie w PO

Hmm może chce chłopak mieć dobre statystyki żeby później tradycyjnie w PO usiąść na laurach. Jednak co cieszy to że Big Bert już trenuje i jak wszystko będzie ok to zagra już następnym spotkaniu- w sumie jestem ciekaw jak wypadnie po tak długiej przerwie i to z nową drużyną.
_________________

 
 
     
jedmans 
RED WINGS


Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wiek: 35
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 937
Skąd: Oława
Wysłany: 2007-03-23, 12:43   

kryzys dalej trwa
porażka po dogrywce( plus jest taki zę mamy ten 1 pkt), mecz walki i świetnej gry bramkarzy obydwu drużyn
Dats przedłuża swoją serie no ale ik poza nim nie punktuje, debiut Bertuzziego no ale moim zdaniem nic wielkiego nie pokazał i nie wniósł do gry we wczorajszym meczu, mam nadzieje że to sięzmieni w meczu z St.Louis :)

GO WINGS!!!
_________________

 
 
     
Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wiek: 41
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 259
Skąd: Krakow
Wysłany: 2007-03-23, 14:06   

Moglismy dobic rywali zaraz po bramce Datsa-trzy slupki w trzeciej tercji, ale Nashville tez z jednym punktem wiec nie odskakuja nam za bardzo, a nasi w nastepnych meczach moga grac jedynie lepiej, bo to juz przesada:)


Dats pracuje na ten kontrakt, pracuje, ostatnie rumory mowia ze bedzie chcial baniek 6, Holland chce dac mu najwyzej 5 i to jeszcze jak tak bedzie dobrze gral w PO. Beda jaja z kontraktami w tym roku.

Bertuzzi na powitanie walnal hita, ale nie mial szczescia przy karniaku, Dats ponoc tez zaczarowal przy swoim
 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2007-03-23, 15:51   

no ja nie widzialem bo bylismy do 1 na imprezie a od 8 mialem exam, wiec jakos tak nie dalo rady :)

jak wychodzilem do szkoly to w TV uslyszalem, ze Nashville dostalo po dogrywce ale o Detroit nie powiedzieli tylko jeszcze SJS pokazali. no ale niestety przed egzaminem dorwalem komputer i zobaczylem.

ale jutro sie fajne popoludnie zapowiada. najpierw mecz z Azerbejdzanem (moze bedzie na sopcascie) a potem wczesniej z St Louis. W koncu chcialbym zobaczyc jak wygrywaja (jedni lub drudzy :) ).

a z Dacjukiem to tak nie przesadzaj Bajus - nie strasz :) Chociaz te usmiechy na zdjeciach ostatnio moze z innego powodu niz Markov jednak...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12