| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2007-10-03, 14:23
Tydzien 26: v Ducks; @ Predators; v Stars;
Autor Wiadomość
Zion 
Administrator
RedWings.pl


Ulubiony Zawodnik: Cossa, Augustine
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 36
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 5097
Skąd: Łaziska Górne - 7250 km od LCA
Wysłany: 2007-03-26, 19:40   Tydzien 26: v Ducks; @ Predators; v Stars;

No i przed nami decydujący tydzień trzy arcy-ważne mecze :)
_________________

 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2007-03-27, 10:56   

powiem wam, ze jakos nudny byl ten mecz...

malo akcji ofensywnych tak naprawde a raczej malo one byly skladne i ciekawe. Wydaje mi sie, ze wolno jezdzili i jakos nikt sie z nikim zgrac nie mogl. I dotyczy to obu stron. Duzo przepychania, rwanych akcji i wstrzeliwanych krazkow.

Co prawda kilka razy bramkarze musieli sie popisac a Dacjuk to chyba dwa razy zaliczyl poprzeczke ale niedosyt jakis pozostal. Myslalem, ze Hasek juz sie wylozy w jednym momencie jak ktos go pojechal z kolana w glowe :) ale na szczescie dziadzio dogral do konca i zliczyl 7. SO w sezonie - gratulujemy. I ciagle prowadzi pod wzgledem GAA :)

Dacjuk znowu uratowal dzien, chociaz dobrze komentator powiedzial (w kontekscie jego hiper-nowoczesnego kija), ze nawet lopata by te bramke strzelil ;) Obronca go tam troche odpychal ale nie z Pawlem takie numery. Troszke raczke sobie obil Holmstrom i juz sie przestraszylem, ze cos mu znowu bedzie ale ok.

Bertuzzi nie ma jeszcze zgrania. Jedna akcja zapadla mi w pamieci jak ladnie wjechal pod bramke Kaczek ale nie wiedzial chyba co ma dalej zrobic bo nie do konca jeszcze czuje jak sie inni po lodzie poruszaja, wiec stracil chwile, po czym podal z backhandu do wjezdzajacego Samuelssona (chyba) ale podanie nie doszlo.

Ogolnie jeszcze duzo niedoklandych podan, czesto krazek jakos podskakiwal i nie trafiali w niego itp.

Schneider narzekal na lod przed meczem bo w Detroit bylo nadzwyczaj cieplo i jeszcze nie byli przygotowani w JLA i jakiegos equipmentu nie mieli wlaczonego, wiec moze to przez to troche.

Wygrana cieszy ale nie ogladalo mi sie tego meczu jakos specjalnie przyjemnie.

BTW:z tych 3 kanalow lecialo tylko na jednym i to po jakims czasie ;)
 
 
     
Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wiek: 41
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 259
Skąd: Krakow
Wysłany: 2007-03-28, 17:33   

Oj chyba wojne rozpoczne:

palo napisał/a:
powiem wam, ze jakos nudny byl ten mecz...


A mnie sie podobal. Glownie dlatego ze moglem go ogladac na zywo. Ale bylo duzo walki, Zaorski by powiedzial ze 'momenty byly', bojowo nastawiony Lilja i wcale nie wydaje mi sie ze wolno jezdzili, Dats i Hudler szczegolnie. Swietna akcja Dacjuka w pierwszej tercji kiedy jechal sam na dwoch i udola mu sie oszukac obroncow, stali jak wryci. Hudler podobal mi sie kiedy zgubil kij-podjechal pod lawke-zabral kijek od kolegi i stworzyl sytuacje bramkowa.

palo napisał/a:
Myslalem, ze Hasek juz sie wylozy w jednym momencie jak ktos go pojechal z kolana w glowe


Ja przestraszylem sie bardziej w 4 minucie, kiedy rozjechala mu sie noga i zjechal na lawke, od razu pomyslalem ze trzeba Kwiatkowi wpi..... spuscic za to krakanie o pachwinie

palo napisał/a:
I ciagle prowadzi pod wzgledem GAA


A Backstrom?

palo napisał/a:
Bertuzzi nie ma jeszcze zgrania. Jedna akcja zapadla mi w pamieci jak ladnie wjechal pod bramke Kaczek ale nie wiedzial chyba co ma dalej zrobic bo nie do konca jeszcze czuje jak sie inni po lodzie poruszaja, wiec stracil chwile, po czym podal z backhandu do wjezdzajacego Samuelssona (chyba) ale podanie nie doszlo.


Troszke sie zgodze z tym zgraniem, ale Todd wie dokladnie co ma robic z krazkiem, swietna gra plecami,potrafi go przetrzymac, jak Zetta wroci bedzie gral w pierwszej lini

Btw jak wyobrazacie sobie linie na PO. To moje typy:

Dats-Zetta-Bert
Franz-Draper-Maltby
Calder-Lang-Hudler/Homer
Cleary-Filppula-Homer/Hudler

palo napisał/a:
Ogolnie jeszcze duzo niedoklandych podan, czesto krazek jakos podskakiwal i nie trafiali w niego itp.


A czego mozna ooczekiwac jak na lodzie sa najlepsi obroncy w calej lidze?

Ogolnie wygrana cieszy bo rywal mocny(ale nie dla nas-8 zwyciestw z rzedu nad Kaczkami), gonmy Predators bo jednak wolalbym te Calgary w 1 rundzie
 
 
     
Leszek 


Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 819
Skąd: Poznań/Częstochowa
Wysłany: 2007-03-28, 18:13   

Bajus napisał/a:
A Backstrom?


W momencie,gdy palo napisał posta Backstrom był drugi. Dzisiaj miał SO, więc mu spadło.

Bajus napisał/a:
Dats-Zetta-Bert
Franz-Draper-Maltby
Calder-Lang-Hudler/Homer
Cleary-Filppula-Homer/Hudler


Fajne linie tylko, że ja bym dał drugą na sam dół. ;)
 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2007-03-28, 18:57   

a co z grind linem Calder-Lang-Bert? ja dalbym jednak tradycyjnie Homera do Zetterberga i Dacjuka.

Backstrom oszukuje - tylko 37 meczow :) Brodeur ma 73?!? twardy chlopak jest jednak.

btw Bajus: zmien sobie 'skad' :)
 
 
     
jedmans 
RED WINGS


Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wiek: 35
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 937
Skąd: Oława
Wysłany: 2007-03-28, 19:14   

Leszek napisał/a:

Bajus napisał/a:
Dats-Zetta-Bert
Franz-Draper-Maltby
Calder-Lang-Hudler/Homer
Cleary-Filppula-Homer/Hudler


Fajne linie tylko, że ja bym dał drugą na sam dół. ;)


jestem za :D
_________________

 
 
     
Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wiek: 41
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 259
Skąd: Krakow
Wysłany: 2007-03-28, 21:40   

palo napisał/a:
btw Bajus: zmien sobie 'skad'


za jakis miesiac

Nie bez kozery umiescilem checking line na drugim miejscu. To beda PO i ta linia na pewno bedzie dostawala wiecej czasu na lodzie.

Lubie Homera, ale trzeba przyznac, ze Bert przewyzsza go umiejetnosciami
 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2007-03-29, 11:10   

przewyzsza go ale jak sie ma juz taki mocny sklad to ja uwazam, ze lepiej troche ten skill podzielic rowno i ewentualnie kombinowac jak cos nie idzie. Dacjuk, Zetterberg i Holmstrom chyba rozumieja sie najlepiej ze wszystkich w skladzie i beda mieli mocna sile razenia jak Pawel sie obudzi na PO w koncu :)

Land z Calderem tez niezle sobie radzili i duzy Bert im tam nie zaszkodzi bo jest to stosunkowo nowe zestawienie.
 
 
     
jedmans 
RED WINGS


Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wiek: 35
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 937
Skąd: Oława
Wysłany: 2007-03-30, 12:33   

i mamy zwycięstwo :)
no ale mecz mógł się podobać duzo walki , Franzen ładnie sklepał z Dacjukiem, świetny mecz rozegrał Osgood, i znów ratuje nas Dacjuk ( ile ta jego seria już trwa :) ) no ale nie obraził bym się gdyby tą bramke strzelił w dogrywce a tak 138 zł poszło w p... -las :? ;)
_________________

 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2007-03-30, 12:33   

no i sie udalo :)

Zaneta siedziala dzisiaj przy kompie do 5:30 a la Bajus, wiec mnie obudzila po meczu i powiedziala jaki wynik - widzicie jakiego skarba mam :D

gratulacje dla panow z obrony i dla pana Osgooda, ktorzy niezle sie pocili caly mecz a juz w tych ostatnich minutach 6-na-4 to juz w ogole. ostatnie sekundy mozna zobaczyc na highlightsach i, prawde mowiac, jakby to potrwalo jeszcze troche to moglo byc ciezko. no ale nie bylo i to sie liczy :)

Bertuzzi nareszcie cos zapunktowal, z czego asysta w akcji z Dacjukiem i Frazenem ladniejsza :) no i Pawel pieknie Szweda wypuscil. Tej drugiej bramki to nawet tak nie widac dokladnie bo taka szamotanina pod bramka, ze szkoda gadac. Ale Dacjuk ma talent, zeby sie ukrywac i jakos zaatakowac sneak attackiem no i wyszlo, wiec gratuluje :)

po rowno punktow juz mamy, jeden mecz wiecej i, teoretycznie, prosta droge do domu, co napisalem w mojej ostatniej 'analizie' walki o tytul :D Zobaczymy jak dadza sobie rade z Chicago i St Louis. Dzisiaj mecz z Dallas tak pod katem PO, wiec trzeb sie dobrze pokazac ale i tak wszyscy chyba liczymy na latwe punkty pozniej. Nashville tez zagra z Dallas, wiec taki posrednik nam sie wylonil :) [nie licze Blues i Blackhawks]
 
 
     
Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wiek: 41
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 259
Skąd: Krakow
Wysłany: 2007-03-30, 15:41   

jedmans napisał/a:
znów ratuje nas Dacjuk ( ile ta jego seria już trwa )


2 mecze, bo przerwal ja na spotkaniu z Blues, ale w ostatnich 16 spotkaniach ma 21 punktow.

Wpadlem do domu akurat przed poczatkiem 3 tercji i Zion oznajmil mi ze wlasnie nia beda puszczac, wiec udalo sie obejrzec. choc nudna byla.

Bramka Franzena malina, gral tym razem w pierwszej lini. Trzeba przyznac ze mamy w tym sezonie patent na Nashville, wiec wygramy final konferencji.

To tyle, ide spac dalej
 
 
     
pieniek

Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 66
Wysłany: 2007-03-30, 17:22   

Bajus napisał/a:

Trzeba przyznac ze mamy w tym sezonie patent na Nashville, wiec wygramy final konferencji.

O ile do tego fianłu dojdziemy :) - skoro wygrywamy z najlepszą drużyną a później przegrywamy z dołem tabeli to coś tu jest nie tak ;)
Co do brameczek z tego spotkania to brama Franzena baaardzo mi się podobała - a to głównie za sprawą podania Datsa - trzeba przyznać że ma kolo wielki talent i zmysł hokejowy - który wykorzystał przy golu w zamieszaniu . Jak on to strzelił to nie wiem. Miodzio.
_________________

 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2007-03-31, 14:49   

poszedlem spac po 1. tercji ze spokojnym sumieniem, ze nic zlego sie zdarzyc nie moze a tutaj nie dosc, ze nie wiadomo co z Kronwallem to jeszcze nas dogonili w 3. tercji... Dopiero 4 raz w tym sezonie ktos z nami wygral jak prowadzilismy po dwoch. I to jeszcze 3:0?!?

no ale nic - punkt to punkt. Buffalo ucieklo i bedzie ich ciezko dogonic, chociaz w sumie nie wiem jaki maja schedule. Inna sprawa, ze nie ma to dla nich chyba najwiekszego znaczenia bo jada wszystkich az milo :)

Przed nami cztery ostatnie mecze niby 'rozgrzewkowe' ale roznie to bywalo.

Babcock powiedzial, ze nie kalkuluje z kim mozna zagrac bo nie ma zadnej druzyny, na ktora ma 'przepis' (nie liczac chyba Preds... :) ). Z drugiej strony uwazam, ze home-ice by sie przydalo bardzo, wiec chociaz 1. miejsce na Zachodzie byloby wskazane. Szkoda, ze sytuacja wyglada tak, ze albo 1 albo 4 w sumie :) no ale coz - po prostu trzeba dokopac BJ i Blackhawks. Dobrze, ze nie gramy z Blues juz bo oni cos ostatnio swiruja :)
 
 
     
Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wiek: 41
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 259
Skąd: Krakow
Wysłany: 2007-03-31, 16:12   

Za co kochamy hohej? Tez dlatego ze jest taki nieprzewidywalny. Tym razem to my musielismy przelknac gorzka pigulke, ale dobrze, to ich nauczy koncentracji, Haskowi az wstyd bylo po meczu wywiadu udzielac:)

Z tego co slyszalem na pochwaly zasluzyl Draper, mial dwie szanse w dogrywce na strzelenie bramki, ale trudno. Zetta wroci to bedziemy gromic
 
 
     
jedmans 
RED WINGS


Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wiek: 35
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 937
Skąd: Oława
Wysłany: 2007-03-31, 17:48   

grali dobrze, wygrywali i dali dupy w 3 tercji :(
jakieś rozluźnienie czy co, Hasek bronił pięknie a potem te 3 bramki ehhhh , no ale cóż 1 punkcik przynajmniej jest
taka mała uwaga- w ostatnich 3 meczach po karnych Bertuzzi ani jednego nie strzelił , troche nie rozumiem tu Babcocka, moim zdaniem powinien dać szanse komuś innemu
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14