| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2007-10-03, 14:23
PO Runda 3: Detroit v Anaheim
Autor Wiadomość
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2007-05-17, 06:49   

Emery wlasnie niby czoraj zadupil trzecia bramke bodaj, wie murem on nie jest. Zreszta w Ottawie na jego statsy pracuja obroncy jeszcze bardziej niz to jest w Detroit, tak wiec ewentualnie jesli zagramy w finale to Emery bedzie najgorszym bramkarzem z jakim musielismy sie uporac
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2007-05-17, 10:26   

Ja bym powiedzial, ze Zygi-dyryryry tez jakos nie blyszczy, moze nie liczac Game1. Chociaz sie pewnie wkurzyl za ostatni mecz to dzisiaj w nocy znowu bedzie sie w supermana bawil.

Bajus - obiecujeeeeeesz? :)
 
 
     
red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1998-1999
Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 788
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-05-17, 15:38   

dzisiaj taki dobry mecz się zapowiada a ja nie moge oglądać , jutro egzamin :( :( :(
_________________
LET'S GO RED WINGS
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2007-05-17, 17:14   

Ja wlasnie dzis ogladam! Nie ma mocnych - planowalem isc na Come i potem od razu zasiasc przed meczem, ale nie wiem co wyjdzie z tej Comy - wiem jednak co wyjdzie z planowanym meczem :)

Nie ma Prongera, najskuteczniejszego gracza Ducks [fajna sytuacja, bo u nas rowniez obronca jest liderem punktowym]. Moze jedno spotkanie zawieszenia, to rzeczywiscie teoretycznie mala kara, ALE to sa playoff i jesli wykorzystamy ten jeden mecz mamy juz 3:1 w serii, a w takim wyapdku mozna juz mowic, ze kara byla duza dla Anaheim.

Trzeba byc dobrej mysli. Wlasciwie nie mozna nie byc, po tym co pokazali nasi w ostatniej potyczce.
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
Zion 
Administrator
RedWings.pl


Ulubiony Zawodnik: Cossa, Augustine
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 36
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 5097
Skąd: Łaziska Górne - 7250 km od LCA
Wysłany: 2007-05-17, 18:47   

Kwiat napisał/a:
Ja wlasnie dzis ogladam! Nie ma mocnych - planowalem isc na Come i potem od razu zasiasc przed meczem, ale nie wiem co wyjdzie z tej Comy - wiem jednak co wyjdzie z planowanym meczem :)


na Come będziesz chodził przyjdź na Indios Bravos to obgadamy mecz na żywca ;)
_________________

 
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2007-05-17, 19:53   

Ze na co? :P
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
Strong 
Go Leafs Go..


Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Wiek: 36
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-05-17, 19:59   

Zion napisał/a:
Kwiat napisał/a:
Ja wlasnie dzis ogladam! Nie ma mocnych - planowalem isc na Come i potem od razu zasiasc przed meczem, ale nie wiem co wyjdzie z tej Comy - wiem jednak co wyjdzie z planowanym meczem :)

na Come będziesz chodził przyjdź na Indios Bravos to obgadamy mecz na żywca ;)


Zion, a to nie jest czasem ten no ten Gutek czy jak mu tam co tak skrzecze jak papuga? ;)
z kolegami go ostatnio obgadywaliśmy na imprezie, bo akurat szedł teledysk i doslziśmy do wniosku, że jest dziwakiem i ćpunem :) .. sorry :P
 
 
     
Zion 
Administrator
RedWings.pl


Ulubiony Zawodnik: Cossa, Augustine
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 36
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 5097
Skąd: Łaziska Górne - 7250 km od LCA
Wysłany: 2007-05-18, 02:16   

robi się mega OT...no ale pewne sprawy wyjaśnić trzeba w Indios Bravos śpiewa Gutek i to ten Gutek ;) na pewno nie skrzeczy jak papuga a juz na pewno nie jest jest dziwakiem i ćpunem...Gutek z Banachem robią kawał dobrej muzyki !!!...Gutek udzielał się też gościnnie w składach hiphopowych takich jak Kaliber 44, Paktofonika, etc...
Koncert w Gliwicach wypadł nieźle :) podobało mi się chociaż jak można sie do czegoś doczepić to nagłośnienie było słabe...ale pozatym ok.

a teraz żeby nie było juz OT to do meczu nie cała godzina :) Go Wings Go :det:
_________________

 
 
     
Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wiek: 41
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 259
Skąd: Krakow
Wysłany: 2007-05-18, 05:37   

Porazka, ale wielkie brawa dla zespolu bo walczyli jak lewy, ostatnie dwie tercje Ducks nie grali nic i mieli fuksa , moze dobrze ze nie bylo dogrywki bo bym nie wstal do pracy:P
 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2007-05-18, 06:05   

no tak. nasuwa sie tylko jedno gdyby... i odnosi sie do obu sytuacji 5-na-3. Gdyby chociaz jedna z nich zostala wykorzystana, chetniej ta w 3. tercji, to by potem poszlo raczej z gorki.

cala 2. i 3. tercja to tak naprawde ataki Wings, moze nie liczac jakiegos minutowego wystrzalu Ducks, ktorzy spedzili wtedy troche czasu meczac Haska. no ale niestety glupia kara, ktora byla taka troche dziwna, no ale duzo decyzji w meczu bylo co najmniej kontrowersyjnych. Nie widzialem powtorki i nei wiem jak bardzo Dan tam podhaczal. Grunt w tym, ze padl gol. Hasek wyjechal ale Wings od razu stracilii krazek i Niedermayer mogl sobie strzelic za te wszystkie krzywdy w calym meczu :D

musicie przyznac, ze kara na Samuelssona w 2. tercji byla wyraznym gestem w strone Ducks od pana sedziego, ktory chyba zalowal, ze wczesniej odeslal Niedermayera za 'hooking' na Lebdzie. Popelnil blad. Ale jak popelnil jeden to drugim go nie naprawi. Pan Hughson delikatnie to skomentowal ale nie chcial sie narazac :)

jak komus sie bedzie chcialo przeczytac raport to niech powie co sadzi. przyjalem inna taktyke - pisalem w miare na biezaco po kazdej tercji i nie wiem jak to sie trzyma kupy zewnetrznym okiem patrzac :)

mam nadzieje, ze Wings nie beda zbytnio przezywac tej porazki i w niedziele spokojnie wygraja i zmusza Ducks do pocenia sie. Na pewno tak bedzie - Skrzydla maja za duzo geriatrykow, zeby sie przejmac :D
 
 
     
reporter 


Wiek: 45
Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 141
Wysłany: 2007-05-18, 07:40   

Raport miodzio palo ;) Szkoda meczu, bo byłoby po serii :cry:
 
     
jedmans 
RED WINGS


Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wiek: 35
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 937
Skąd: Oława
Wysłany: 2007-05-18, 10:57   

można było się spodziewać że :anh: będzie chciało się zrewanżować za wcześniejszą porażke
:det: zagrało dobry mecz zabrakło szczęścia w końcówce, no i mogliśmy już w 2 tercji zremisować i potem wyjść na prowadzenie, szkodda tych sytuacji no ale tak się stało
co do kolejnego meczu po grze naszych jestem spokojny o wynik a potme na wyjeździe może się zdarzyć wszystko i wierze w to ;)
GO WINGS GO!!!!!!!!!!!!!
_________________

 
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2007-05-18, 17:56   

jedmans - uwierz, ze wygramy na wyjezdzie a nie, ze moze sie wszystko zdarzyc bo to nas stawia w niepewnej sytuacji :)

obejrzalem sobie dzisiaj highlightsy jeszcze raz no i kurcze ten mecz byl wygrany jak nic. ta akcja Filppuli SH a potem Samuelsson z Clearym. Ech... szkoda straszna. naprawde nie widze innej mozliwosci jak wygranie tego w 6. meczach :) Mam tylko nadzieje, ze Sabres napsuja jeszcze troche krwi Senators i tam tez szesc meczow bedzie :)
 
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2007-05-18, 19:27   

Nie ma co dramatyzowac. Jakby nie bylo nadal jestesmy w teoretycznie lepszej sytuacji. mamy remis po dwa, ale teraz mecz u siebie. Z tego co widzialem to tragicznie nie zagralismy - blad Berta na poczatku meczu byl tragiczny co prawda, ale szczesciem dwie minuty pozniej byl juz remis. Cleary sie wreszcie ozywil i, co wazniejsze, zapunktowal solidnie.

Nie wiem jak Hasek. Pewnie wypadek przy pracy, bo kiedy on cztery bramki ostatni raz puscil? Dawno, dawno temu, kiedy jeszcze moj dziadek mogl biegac na setke [w metrach, nie %] ;)
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
jedmans 
RED WINGS


Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wiek: 35
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 937
Skąd: Oława
Wysłany: 2007-05-18, 19:41   

palo napisał/a:
jedmans - uwierz, ze wygramy na wyjezdzie a nie, ze moze sie wszystko zdarzyc bo to nas stawia w niepewnej sytuacji :)


palo ja pisząc to miałem na myśli że :det: właśnie wygra na wyjeździe :)
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12