| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Zion
2015-06-15, 22:23
Gryfy w sezonie 2007/08
Autor Wiadomość
Red
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-13, 13:00   

Cytat:
Niech się chłopak przyłoży, bo będzie szkoda, jak wróci do Rosji...


Spokojnie ;) Ma jeszcze czas na konkretne wykazanie się, być może złapał tylko jakąś zadyszkę po campie ;)

Osobiście jestem pozytywnie zaskoczony postawą Marka Cullena (póki co nasz lider). Bramka + 3 asysty w dwóch meczach napawają optymizmem. Howard też sobie radzi przyzwoicie - 93.4% i 2.00 GAA. Dziś rewanż z Manitobą (znów na wyjeździe), ale jestem dobrej myśli...
 
     
Red
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-14, 13:29   

Panowie ponowne zwycięstwo i całkiem przyzwoity bilans 3-0-0. Oczywiście prowadzimy w dywizji, ale to się powinno szybko zmienić - niestety.

Pomęczylismy trochę Minitobę i wyjeżdżamy od nich z 4 punktami co niezmiernie mnie cieszy :P

Debiut Berkhoela całkiem udany (25 obron)...i teraz to co nas najbardziej interesuje czyli Igor Grigorenko i jego przygoda z :gra: Dla nie zorientowanych update czyli Igor znów bez punkót i nawet 2 min. kary nie zdążył załapać...mnie martwi jednak to, że praktycznie nie oddaje strzałów na bramkę rywala :( Czyżby pojawiły się jeszcze jakieś problemy o których i ja nie mam pojęcia?
 
     
Red
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-15, 22:47   

Muszę sie przyznać iż przez ostatnie dwa dni odrobiłem nieco zaległości odnośnie Gryfów w nowym sezonie i mając jeszcze w głowie kilka artykulów i wiadomości z innych źródeł powiem szczerze, że nie obawiam się już o ich formę w tym sezonie. Powinni znaleźć się w PO i być w czołówce swojej dywizji po zakończeniu RS.

Osatatnie wieści na temat Grigorenki mówią o tym, iż ma on zasilic szeregi Red Wings tuż po zakończeniu ich podruży po zachodznim wybrzeżu. Czyli bardzo możliwe że zobaczymy go w składzie na spotkanie z :van: (24.10.2007)
 
     
RadeKas 
:troll:


Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1738
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-10-27, 15:24   

Grigorenko mowi papa i wyjezdza do Rosji. Za rok ma dostac nastepna szanse.
 
 
     
Red
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-27, 15:32   

Coż jednak nie zasłużył na miejsce (czytaj: Babcock się do niego jednak nie przekonał na dobre) i musi się z nami póki co porzegnać. Sam byłem jego zwolennikiem i nie zamierzam się od tego odwoływać. Trudno chłopak robił co mógł. Ten wypadek chyba jednak wciąż nie pozwala na grę na pełnej szybkości bo akurat techniki Rosjaninowi nie brakuje. Na szczęście póki co w formie jest Ellis, a i Downey pokazał już, że duch walki i ogromne chęci pokazania się i jemu nie są obce...
 
     
Strong 
Go Leafs Go..


Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Wiek: 36
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-27, 16:10   

Red84 napisał/a:
Coż jednak nie zasłużył na miejsce (czytaj: Babcock się do niego jednak nie przekonał na dobre) i musi się z nami póki co porzegnać. Sam byłem jego zwolennikiem i nie zamierzam się od tego odwoływać. Trudno chłopak robił co mógł.

No właśnie nie wiem czy robił co mógł.. mógł chyba więcej.. jest sporo takich głosów które mówią że na farmie zwyczajnie mu się nie chciało..
 
 
     
Red
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-27, 16:48   

Czy ja wiem, faktycznei z tej perspektywy (upływający czas) rzeczywiście tak to może wyglądać, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, iż z premedytacją chciał pogrzebać swoje szansę na grę w NHL...

Coż stało się i teraz to ruch należy pownownie do zarządu. Jeśli jeszcze choć w ułamku procenta w niego wierzą to zaproponuja mu ofertę przed 1 Lipca (2008). W końcu trzeba bedzie ostatecznie zdecydować co z nim zrobić. Więc zobaczymy jak będzie...
 
     
jedmans 
RED WINGS


Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wiek: 35
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 937
Skąd: Oława
Wysłany: 2007-10-27, 16:49   

Strong napisał/a:
jest sporo takich głosów które mówią że na farmie zwyczajnie mu się nie chciało..


i to było widoczne
_________________

 
 
     
Red
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-01, 16:54   

Dziś kolejna szansa na wymazanie z pamięci tego fatalnego początku sezonu (na własnym lodzie). Podobno Yzerman na spotkanie z Rochester miał zaprosić jakaś specjalną grupkę kibiców czy coś takiego. Pewnie będzie to kilka autokarów z dzieciakmi z okolicznych szkół, ale coż każdy pomysł dobry. a poza tym działalność miejscowej fundacji związanej z hokejem jest, aż nad to widoczna ;) Być może to pozwoli wreszcie odnieść nam zwycięstwo na własnych śmieciach...
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2007-12-22, 21:36   

http://interface.audiovideoweb.com/gplnk/4222 - zawsze wiedziałem, że w AHL nie bawią się w grę pozorów. Jak mogą, to hitują, Jak mogą, to walczą. Ta seria z Toronto w tych osławionych przeze mnie playoff to nie było chwile, oni tak naprawdę w tej lidze grają. Dodać im kilku takich gości jak Zetta z Dacjukiem i z miejsca robi nam się najlepsza liga hokejowa ;) Yummy!
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
Zion 
Administrator
RedWings.pl


Ulubiony Zawodnik: Cossa, Augustine
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wiek: 36
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 5097
Skąd: Łaziska Górne - 7250 km od LCA
Wysłany: 2007-12-22, 21:44   

od kiedy to :gra: maja takie same stroje jak :det: :shock: ?
_________________

 
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2007-12-22, 21:50   

Już kiedyś [parę lat wstecz] już takie mieli. Teoretycznie w tym sezonie mają nowe wzornictwo [bo RbK Edge...] swoich tradycyjnych strojów, te pewnie są jakieś okazjonalne.
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
Red
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-22, 23:49   

Z tego co ja wiem to rozegrali już w nich klka jeśli nie kilkanaście spotkań...

Od strony wizualnej rzeczywiście bardzo przypominają te :det:

Ale czy to takie złe, w końcu niech w AHL również wiedzą z kim grają ;)
 
     
palo 
Lodz 26ers Player


Za Red Wings od sezonu: 1998
Wiek: 38
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 2162
Skąd: Łódź, Polska
Wysłany: 2007-12-23, 00:30   

ale Ci z drudzy tez mieli stroje jak Blackhawks :) moze tak ogolnie w AHL maja, zeby byly stroje podobne do tych 'duzych' zespolow?
 
 
     
Kwiat 
jesus datsyuk christ


Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wiek: 34
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1324
Skąd: DE
Wysłany: 2007-12-23, 00:44   

Tak w istocie jest, że niektóre drużyny swoje stroje mają w 100 proc. wzorowane na stroje zespołów afiliowanych w NHL. Ale ogólnie po co powielać coś, co już jest - starczy. AHL to ma być odskocznia od NHL, a nie lil NHL ;)
_________________
"The Swedes never hug me," Osgood said. "I get none. Zero. I feel like I should get more. I'm getting lonely. They should hug more."
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12