| Terminarz | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Zion
2015-06-15, 22:23
Gryfy w sezonie 2010/11
Autor Wiadomość
Tomasz 
Patron rozsądku


Ulubiony Zawodnik: Raymond
Za Red Wings od sezonu: 1998-99
Wiek: 40
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 3730
Skąd: LS|PL
Wysłany: 2011-03-17, 15:35   

Kolejna wygrana [2-1], gdzie wynik doskonale odzwierciedla to, że Pearce na te wszystkie wcześniejsze pochwały zasłużył. Problemy z ze źródłem skrzydeł ponownie zmusiły mnie do przełączenia się na zaplecze. Cała trzecia tercja, dogrywka oraz seria rzutów karnych mnie w tym utwierdziły. Kilka świetnych interwencji w PK [głownie w dogrywce] i wymowna pomoc Meecha, Janika, którzy własnym ciałem potrafili zablokowac kolejne strzały, gdy Pearce był out of position też mają swoją wymowę.

Odrobinę zabrakło skuteczności, ponieważ musiałem oglądać nieskuteczne rajdy po drugiej stronie lodu w wykonaniu Emmertona, Tardifa, Mursaka, Tatara. Na szczęście pozycję jedno z liderów ofensywy utrzymuje Pare, który wyrównał stan meczu. A to wszystko bez starszego z Fińskich braci, który pauzował z powodu grypy.

Generalnie faktycznie widać na lodzie, że zespół jest hot, czuć tą energię, komfortowa gra krążkiem, zaangażowanie we własnej tercji obronnej, no i wreszcie widoczne prawdziwe transition game.

Paczka meczowa: strona klubowa + video pomeczowe, Grand Rapids Press, Griffins Central.

Podsumowując: 68 meczy, 76 punktów, czyli raptem o dwa mniej niż afiliacja Toronto, która okupuje trzecie miejsce w dywizji, a ostatnie dające bezpośredni awans i rozegrała do tej pory o dwa mecze więcej! Jutro kluczowe starcie z Lake Erie.
 
     
bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wiek: 39
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2245
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-03-21, 12:07   

Kolejna wygrana Gryfów. Tym Razem 5-3 z Rockford IceHogs przy dwóch trafieniach Tatara i asystach Filppuli. Takim sposobem po 71 meczach Gryfy zajmują trzecie miejsce w swojej dywizji , ze strata dwóch oczek do Lake Erie.

Brawo Gryfy ! Oby tak dalej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12